1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na cele inwestycyjne. Polecamy ją ofiarności parafian. Informujemy też, że w zeszłym tygodniu zbiórka na ofiary nawałnic w Polsce i na Ukrainie oraz wojny w Gruzji przyniosła 6.264 zł. Za wszelkie dobro składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. W poniedziałek do salki parafialnej na godzinę 19.00 zapraszamy uczniów klas III szkół ponadgimnazjalnych na ostatni już cykl spotkań dotyczących przygotowania do życia w małżeństwie i rodzinie.
  3. We wtorek na Mszę Św. o godz. 18.00 a następnie na spotkanie o 18.30 zapraszamy członków parafialnego zespołu Caritas wraz z osobami, które będą chciały w tym roku pomagać przy organizacji i przeprowadzeniu korepetycji dla dzieci.
  4. W środę zapraszamy klasy drugie gimnazjum, które w zeszłym roku ukończyły etap przygotowań do bierzmowania na spotkania w dwóch grupach na godz. 16.30 lub 19.00 do salki.
  5. W czwartek na Mszę o godz. 18.00 a następnie na spotkanie o godz. 18.30 zapraszamy katechetów uczących na terenie naszej parafii.
  6. W piątek zapraszamy uczniów klas pierwszych gimnazjum na spotkanie w salce parafialnej, na godz. 16.30 lub 19.00, które wprowadzać ich będzie w trzyletni program przygotowania do sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Na to spotkanie zaproszeni są również Ci, którzy nie ukończyli przygotowań w zeszłym roku a są już w klasie drugiej.
  7. W sobotę na Mszę Św. o godz. 8.00 zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów a po niej na pierwsze powakacyjne spotkanie. Na godz. 10.00 zapraszamy Scholę dziecięcą wraz z nowymi kandydatami. Na godz. 11.00 zapraszamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.
  8. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. Polecamy ją ofiarności parafian. Zaś zbiórka do puszek przed kościołem na obiady dla dzieci z biednych rodzin mieszkających na terenie naszej parafii a uczących się w Zespole Szkół nr 24.
  9. Z inicjatywy Klubu Seniora w dniu 28 września (niedziela) o godz. 11.00, organizujemy wyjazd do Fundacji Piękniejszego Świata w Skłudzewie, gdzie po Mszy Św. o godz. 12.00 nastąpi poczęstunek, zwiedzanie dworku szlacheckiego z przyległym parkiem oraz ciekawe zajęcia plastyczne. Szczegóły podamy na krótkim spotkaniu przed wyjazdem. Koszt ok. 40 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.