1. Dekretem Biskupa Toruńskiego Ks. Andrzeja Suskiego do naszej parafii na roczną praktykę został skierowany ks. diakon Arkadiusz Relidziński. Ks. diakonowi życzymy wielu łask Bożych i opieki MB Zwycięskiej w posłudze diakońskiej.
  2. Od dzisiejszej niedzieli zostają wznowione Msze św. niedzielne o godz. 13.00 i 15.00, a także godzinki o godz. 8.00 ku czci Najświętszej Maryi Panny.
  3. Od jutra po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejne próby chóru. Zapraszamy nie tylko stałych chórzystów, ale wszystkich, którzy kiedykolwiek śpiewali i pragną rozwijać się muzycznie.
  4. We wtorek (8 września) obchodzimy święto Narodzenia NMP. W tym dniu swoje święto swojej Patronki obchodzi Wspólnota Nieustającego Różańca. Dlatego wszystkich jej członków zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta zostanie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji. Również w przyszłą niedzielę przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na obiady dla ubogich dzieci z naszej parafii, uczących się w Zespole Szkół nr 24. Kolektę i zbiórkę polecamy ofiarności drogich parafian.
  6. Z inicjatywy wspólnoty Nieustającego Różańca i Klubu Seniora organizowana jest pielgrzymka do sanktuariów maryjnych w Gietrzwałdzie i Świętej Lipki. Wyjazd 26 września (sobota) o godz. 7.00, koszt 40 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.
  7. Przed kościołem można nabyć kolejny numer „Naszej Wspólnoty”, „Niedzieli” oraz inne czasopisma religijne.
  8. Z żalem zawiadamiamy, że po długiej chorobie zmarł tata ks. Jacka Kwiatkowskiego. Pogrzeb odbył się wczoraj w Radoszkach. Zmarłego polećmy miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…