1. Dekretem Księdza Biskupa do naszej parafii został skierowany na praktykę diakon Krzysztof Adamski. Ks. diakonowi życzymy, aby posługa diakońska obfitowała w Boże błogosławieństwo i dobrze przygotowała do przyjęcia święceń kapłańskich.
  2. Pielgrzymów udających się na pielgrzymkę do Włoch zapraszamy na spotkanie organizacyjne dziś po Mszy św. o godz. 15.00. Prosimy o przyniesienie dowodów osobistych oraz o uzupełnienie brakujących danych.
  3. Informujemy, że Biuro małżeńskie będzie czynne w środy w godz. 18.30 do 19.00
  4. Pielgrzymka do Gietrzwałdu i Głotowa wyruszy w najbliższą sobotę o godz. 6.00. Prosimy o uzupełnienie brakujących danych oraz o dokonanie wpłat. Informujemy, że został zamówiony większy autokar, dlatego są jeszcze wolne miejsca.
  5. Wspólnota Nieustającego Różańca informuje o możliwości uczestniczenia w Triduum Różańcowym w Szczecinie. Odbędzie się ono w dniach 16 – 18 września. Plan rekolekcji podany jest w gablocie. Zapisy do 11 września.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. Polecamy Waszej ofiarności.
  7. Służbę liturgiczną zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 11.00.
  8. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela” oraz inne czasopisma religijne.