1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 15.00 spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku będą przygotowywać się do Sakramentu Komunii Świętej z naszej parafii.
  3. W dniach 21-23 września organizujemy pielgrzymkę autokarową do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w krakowskich Łagiewnikach. W planie również wizyta na Jasnej Górze, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowicach i Krakowie. Koszt 250 zł (zaliczka – 100 zł). Zapisy w zakrystii. Są jeszcze wolne miejsca. Spotkanie organizacyjne w poniedziałek po wieczornej mszy świętej.
  4. We wtorek święto św. Stanisław Kostki, patrona Polski i polskiej młodzieży a także naszego księdza proboszcza. Serdecznie zachęcamy do udziału w mszach świętych szczególnie młodzież naszej parafii.
  5. W piątek obchodzić będziemy święto Mateusza Apostoła i Ewangelisty, na godz. 16.30 do salki zapraszamy grupę młodzieży z pierwszych klas gimnazjum z naszej parafii a na godz. 19.00 z drugich klas gimnazjum, na spotkanie organizacyjne rozpoczynające trzyletni cykl przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  6. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie Scholi dziecięcej a także chłopców, którzy chcą być ministrantami.
  7. W przyszłą niedzielę przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na obiady dla dzieci ubogich z naszej parafii, uczących się w Zespole Szkół nr 24. Obecnie koszt jednego obiadu wynosi 2,50 zł. Zbiórkę polecamy ofiarności parafian.
  8. Papieska intencja na miesiąc wrzesień:
    „Aby zgromadzenie ekumeniczne w Sybinie w Rumunii mogło przyczynić się do wzrostu jedności wszystkich chrześcijan, o którą Pan modlił się podczas Ostatniej Wieczerzy”.