1. W dzisiejszą niedzielę kolekta przeznaczona jest na potrzeby Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji. Również dziś przed kościołem jest prowadzona zbiórka do puszek na obiady dla ubogich dzieci z naszej parafii, uczących się w Zespole Szkół nr 24. Kolektę i zbiórkę polecamy ofiarności drogich parafian. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Od jutra w każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejne próby chóru. Zapraszamy nie tylko naszych stałych chórzystów, ale przede wszystkim tych młodych ludzi, którzy kiedykolwiek śpiewali i dalej pragną rozwijać się muzycznie i w ten sposób służyć na chwałę Bogu.
  3. Jutro obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego, natomiast w piątek obchodzić będziemy święto Świętego Stanisława Kostki, patrona młodzieży. Młodych zapraszamy na Mszę o godz. 18.00. W tym dniu swoje imieniny obchodzi Ksiądz Prałat – pamiętajmy w modlitwach o Księdzu Proboszczu.
  4. Uczniów klas pierwszych ponadgimnazjalnych zapraszamy we wtorek na godz. 19.00 na spotkanie do salki parafialnej, które wprowadzać ich będzie w trzyletni program przygotowania do sakramentu małżeństwa. Na to spotkanie zaproszeni są również Ci, którzy nie ukończyli przygotowań w zeszłym roku a są już w klasie drugiej.
  5. Uczniów klas II gimnazjum przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 16.30 lub 19.00. Natomiast uczniów klas I gimnazjum zapraszamy w piątek o godz. 16.30 lub 19.00.
  6. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Polecamy ją ofiarności parafian.
  7. Z inicjatywy wspólnoty Nieustającego Różańca i Klubu Seniora organizowana jest pielgrzymka do sanktuariów maryjnych w Gietrzwałdzie i Świętej Lipce. Wyjazd 26 września (sobota) o godz. 7.00, koszt 40 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.
  8. Spotkanie Klubu Seniora odbędzie się w sobotę o godz. 15.30.