1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji. Również dziś przed kościołem zbieramy do puszek na obiady dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii, a uczących się w Zespole Szkół nr 24. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Osoby, które na przełomie maja i czerwca uczestniczyły w parafialnej pielgrzymce do sanktuariów maryjnych we Francji zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe dziś o godz. 15.50 do salki parafialnej.
  3. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza na spotkanie z ks. Tomaszem Furmankiem, misjonarzem z Ekwadoru, które odbędzie się we wtorek 14 września o godz. 18.00 w Centrum Dialogu Społecznego przy ul. Łaziennej. Serdecznie zapraszamy.
  4. We wtorek obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego, natomiast w sobotę obchodzić będziemy święto Świętego Stanisława Kostki, patrona młodzieży. W tym dniu swoje imieniny obchodzi Ksiądz Prałat – pamiętajmy w modlitwach o Księdzu Proboszczu.
    Wszystkich chętnych zapraszamy do włączenia się w działalność Klubu Seniora. Spotkanie w sobotę 18 września o godz. 15.30.

5. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 9-16 października br. W programie wizyta m.in. w Kanie Galilejskiej, Betlejem, Jerozolimie, Nazarecie oraz wielu innych miejscach związanych z życiem i działalnością Jezusa Chrystusa. Koszt pielgrzymki 3300 zł, zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii.
  6. Scholę dziecięcą zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 10.00 do salki parafialnej. Na to spotkanie zapraszamy także wszystkie chętne dziewczynki, które poprzez wspólny śpiew chcą wielbić Pana Boga.
  7. Wszystkie wdowy i wdowców zapraszamy do udziału w rekolekcjach, które odbędą się w dniach 19 – 22 września w kościele parafialnym na Wrzosach. Więcej informacji w gablocie parafialnej. Serdecznie zapraszamy.