1. Wszystkich członków V Róży Różańcowej zapraszamy na Mszę św. wspólnotową 15 września na godz. 18.00.
  2. W środę będziemy obchodzić święto Podwyższenia Krzyża Świętego, natomiast w czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
  3. Uczniów z klas ponadgimnazjalnych zapraszamy na spotkania przygotowujące do życia w małżeństwie i rodzinie. Odbędą się one w następujące dni: dla klas I w piątek o godz. 19.00, dla klas II w środę również o godz. 19.00.
  4. Klub Seniora oraz wszystkich parafian, którzy chcą włączyć się w jego działalność zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 15.30.
  5. Wszystkie dzieci przygotowujące się do przystąpienia do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie wraz z rodzicami w sobotę na godz. 10.00.
  6. Osoby, które w czerwcu uczestniczyły w parafialnej pielgrzymce do sanktuariów na południu Polski zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 do salki parafialnej.
  7. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.
  8. Intencje misyjne na miesiąc wrzesień: „Za wszystkich nauczycieli, aby umieli przekazywać umiłowanie prawdy i wpajać autentyczne wartości moralne i duchowe”.