1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Nie zapomnijmy w modlitwie szczególnie o naszych rodakach, którzy posługują na Misjach. Kolekta zbierana w dniu dzisiejszym jest przeznaczona na potrzeby Misji a zbiórka przed kościołem na cele charytatywne.
  2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej kolejna próba Chóru. Serdecznie zachęcamy tych wszystkich, których Pan Bóg obdarzył talentem śpiewu.
  3. W środę zapraszamy na spotkanie Radę Parafialną. Spotkanie rozpocznie się Mszą świętą o godz. 18.00. W związku z tym, spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy dodatkowej zostanie przesunięte na środę 7 listopada.
  4. W czwartek po wieczornej Mszy św. w salce domu katechetycznego odbędzie spotkanie członków Stowarzyszenia Rodzin Katolickich naszej parafii.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzieci od poniedziałku do piątku na godz. 16.30 zaś dorosłych i młodzież codziennie na 17.30.
  6. W sobotę o godz. 15.30 zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Seniora.
  7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i dzień zaduszny. W zakrystii przyjmujemy intencje modlitw za zmarłych (wypominki). Podajemy dzień i godzinę ich odmówienia. Intencje i ofiary na Msze Święte zbiorowe za zmarłych, które zostaną odprawione 2 XI o godz. 8.00, 10.00 i 18.00, można składać do skarbonki przy chrzcielnicy. Formularze są wyłożone z przodu i pod chórem. Pamiętajmy, że modlitwa i ofiara Mszy św. są najlepszym dowodem naszej pamięci o zmarłych.
  8. P. kościelny i p. organista zaczynają roznosić opłatki świąteczne. Ze strony parafii tylko Oni mają stosowne upoważnienia.
  9. W przyszłą niedzielę gościć będziemy siostry Bernardynki, które będą chciał podzielić się z nami doświadczeniem swojej posługi – modlitwą. Siostry prosić nas będą również o wsparcie finansowe.
  10. Intencje papieskie na miesiąc październik:
    „Aby chrześcijanie, którzy są w sytuacji mniejszości, znaleźli siłę i odwagę do życia wiarą i nie ustawali w dawaniu jej świadectwa”.