1. Jeszcze raz składamy podziękowania za złożone ofiary podczas kolekty, która dziś jest przeznaczona na misje.
  2. Trwa październik, miesiąc w którym z szczególną czcią podchodzimy do modlitwy różańcowej. Zapraszamy zatem dzieci od poniedziałku do piątku na nabożeństwo różańcowe na godz. 16.30, zaś dorosłych i młodzież codziennie na godz. 17.30.
  3. W każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejne próby chóru. Zapraszamy głównie młodych ludzi, którzy posiadaj talent muzyczny i chcą się rozwijać.
  4. Spotkanie dla klas II gimnazjum odbędzie się w czwartek po nabożeństwie różańcowym o godz. 16.30 lub 19.00 w salce parafialnej.
  5. Przypominamy, że w parafii prowadzone są nauki przedmałżeńskie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zatem zapraszamy uczniów klas I na spotkanie we wtorek o godz. 19.00, uczniów klasy II ponadgimnazjalne w piątek na godz. o 19.00, natomiast klasy III ponadgimnazjalne w środę na godz. 18.30.
  6. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. zapraszamy na kolejne spotkanie w sobotę, które odbędzie się dla I grupy o godz. 9.00, a dla grupy II o godz. 10.00.
  7. Scholę dziecięcą oraz wszystkie dziewczynki, które chcą śpiewać w scholi zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 10.00 do salki parafialnej.
  8. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W zakrystii przyjmujemy intencje modlitw za zmarłych (wypominki). Podajemy dzień i godzinę ich odmówienia. Intencje i ofiary na Msze Święte zbiorowe za zmarłych, które zostaną odprawione 2 XI o godz. 8.00, 10.00 i 18.00, można składać do skarbonki przy chrzcielnicy. Formularze są wyłożone z przodu i pod chórem. Pamiętajmy, że modlitwa i ofiara Mszy Św. są najlepszym dowodem naszej pamięci o zmarłych.
  9. Pan organista i Pan kościelny zaczynają roznosić opłatki świąteczne, które zostały poświęcone w zeszłą niedzielę. Ze strony parafii tylko oni mają stosowne upoważnienia.