1. W zeszłą niedzielę podczas zbiórki do puszek na fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 2600 zł. Za złożone ofiary jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Serdecznie zachęcany do wspólnej modlitwy różańcowej. Dzieci gromadzą się na nabożeństwie różańcowym od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, zaś dorośli i młodzież codziennie o godz. 17.30. Przypominamy, że za odmówienie pięciu dziesiątków różańca w kościele, publicznej kaplicy, rodzinie można uzyskać odpust zupełny.
  3. Uczniów z I klas ponadgimnazjalnych zapraszamy na spotkanie przygotowujące do życia w małżeństwie i rodzinie, które odbędzie się w piątek o godz. 19.00 w salce parafialnej.
  4. W sobotę 22 października będziemy po raz pierwszy obchodzić liturgiczne wspomnienie bł. Jana Pawła II. Wspomnienie to ustalono w rocznicę inauguracji pontyfikatu naszego Rodaka. Dlatego z tej okazji pragniemy wszystkich zaprosić na apel połączony z programem słowno-muzycznym. Odbędzie się on w najbliższą sobotę o godz. 20.30, a zakończy odmówieniem litanii do bł. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy.
  5. W naszej parafii jest dużo osób, które posiadają zdolności wokalne. Dlatego chcąc powiększyć skład chóru parafialnego zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie jutro po Mszy św. wieczornej. Dla stałych chórzystów jest to spotkanie obowiązkowe.
  6. Natomiast wszystkie dzieci chcące śpiewać w scholi parafialnej zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 10.00 do salki parafialnej.
  7. Wszystkich parafian i sympatyków zapraszamy na spotkanie Klubu Seniora. Odbędzie się ono w najbliższą sobotę o godz. 15.30 w salce parafialnej.
  8. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W zakrystii przyjmujemy intencje modlitw za zmarłych (wypominki). Podajemy dzień i godzinę ich odmówienia. Intencje i ofiary na Msze Święte zbiorowe za zmarłych, które zostaną odprawione 2 XI o godz. 8.00, 10.00 i 18.00, można składać do skarbonki przy chrzcielnicy. Formularze są wyłożone z przodu i pod chórem. Pamiętajmy, że modlitwa i ofiara Mszy Św. są najlepszym dowodem naszej pamięci o zmarłych.
  9. Pan organista i pan kościelny rozpoczynają roznosić poświęcone opłatki świąteczne. Ze strony parafii tylko oni mają takie upoważnienie.
  10. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę”, czasopismo „List” oraz inne czasopisma religijne.