1. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Biblijny. Chcemy z większą uwagą i pokorą pochylać się nad słowem samego Pana Boga.
  2. O g. 13.oo odprawimy Mszę św. w intencji członków Żywego Różańca i ich rodzin. Po Mszy odbędzie się zebranie członków.
  3. Dziś po Mszy św. o g. 15.00 odbędzie się w kościele spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. Przypominamy, że uroczystość I Komunii świętej została przesunięta wyjątkowo na drugą sobotę maja! Zmiana spowodowana jest obchodami stulecia naszego kościoła.
  4. Również dziś członkowie koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przeprowadzają zbiórkę pieniędzy do puszek na dożywianie dzieci z Zespołu Szkół nr 24. Polecamy ją ofiarności Parafian!
  5. Trwa Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę.
  6. Spotkanie dzieci, które chciałyby brać udział w Oazie Dzieci Bożych, odbędzie się w środę o g. 17.oo w salce w domu parafialnym.
  7. W piątek będziemy obchodzili święto śś. Michała, Gabriela i Rafała, Archaniołów.
  8. Już dziś zachęcamy do udziału w rekolekcjach przed odpustem parafialnym. Rozpoczniemy je w następną niedzielę na wszystkich Mszach św. i będziemy kontynuować w kolejnych dniach – aż do soboty, w ramach wieczornych Mszy świętych. Poprowadzi je ks. Adam Ceynowa, proboszcz parafii w Świerczynkach, dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Diecezjalnej Toruńskiej.
  9. W zakrystii można się zapisywać na pielgrzymkę do Lichenia, która jest planowana po odpuście parafialnym w sobotę 14 października.
  10. W następną niedzielę po Mszy św. o g. 15.00 odbędzie się w kościele spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania.
  11. W przyszłą niedzielę, w ramach Tygodnia Miłosierdzia, przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz dzieł charytatywnych prowadzonych przez Caritas.
  12. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. w kościele jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do trwania na modlitwie przed Panem Jezusem!