1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na obiady dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii, uczących się w Zespole Szkól nr 24. Polecamy ją ofiarności parafian.
  2. W poniedziałek o godz. 18.30 kolejna próba chóru. Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy chcą dzielić się swoim talentem.
  3. Z inicjatywy Klubu Seniora we wtorek o godz. 15.30 odbędzie się w salce Domu parafialnego spotkania z ojcem Józefem Matyjkiem, jezuitą i misjonarzem z Zambii. Wszystkich członków klubu i zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy.
  4. W środę o godz. 18.00 w salce spotkanie grupy dodatkowej przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, zarówno tych którzy uczą się w trzecich klasach gimnazjum i mieszkają na terenie parafii a nie uczęszczają do ZS nr 24 jak i młodzież, która nie była jeszcze bierzmowana a uczęszcza do szkół ponadgimnazjalnych.
  5. W sobotę 29 września obchodzimy święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Zachęcamy do udziału we mszy św. wszystkich solenizantów i ich rodziny.
  6. W każdą niedzielę o godz. 8.00 zapraszamy na modlitwę Godzinkami.
  7. Papieska intencja na miesiąc wrzesień:
    „Aby zgromadzenie ekumeniczne w Sybinie w Rumunii mogło przyczynić się do wzrostu jedności wszystkich chrześcijan, o którą Pan modlił się podczas Ostatniej Wieczerzy”.