1. W dzisiejszą niedzielę zbieramy do puszek na rzecz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. W zeszłą niedzielę podczas zbiórki na obiady dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii zebraliśmy 5021, 15 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne podziękowania.
  3. W każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejne próby chóru. Zapraszamy nie tylko naszych stałych chórzystów, ale przede wszystkim młodych ludzi, którzy kiedykolwiek śpiewali i dalej pragną rozwijać się muzycznie i w ten sposób służyć na chwałę Bogu.
  4. W poniedziałek obchodzimy święto św. Mateusza Apostoła. W tym dniu w sposób szczególny z okazji 90. rocznicy powstania administracji celnej oraz 10-lecia Służby Celnej polecamy modlitwie wszystkich celników. Więcej informacji można uzyskać na wywieszonych plakatach.
  5. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, a także wszystkie chętne małżeństwa i rodziny zapraszamy na spotkanie we wtorek po wieczornej Mszy św.
  6. Uczniów klas II ponadgimnazjalnych zapraszamy we wtorek na godz. 19.00 na spotkanie do salki parafialnej, natomiast uczniów klas III ponadgimnazjalnych w piątek na godz. 19.00
  7. Uczniów klas III gimnazjum przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 16.30 lub 19.00.
  8. W czwartek po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie katechetów uczących w szkołach na teranie naszej parafii.
  9. Wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w kościele w sobotę o godz. 10.00.
  10. W sobotę pielgrzymka do sanktuariów maryjnych w Gietrzwałdzie i Świętej Lipce wyruszy o godz. 7.00, spodziewany powrót około godz. 21.30. Prosimy również, aby osoby, które nie dostarczyły swoich numerów pesel, uczyniły to jak najszybciej.
  11. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 15.00, a później na spotkanie formacyjne.
  12. Parafialne Koło Caritas pomaga ubogim rodzinom w naszej wspólnocie parafialnej. Zatem zwracamy się o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli. W sposób szczególny poszukujemy: pralki automatycznej, wersalki i lodówki. Kontaktować można się pod numerem tel. 0506-913-671. Za wszelkie dobro serdecznie dziękujemy.