1. Dziś o godz. 15.oo Msza Święta w intencji Róż Różańcowych i spotkanie formacyjne na salce a w kościele spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym mają przyjąć po raz pierwszy komunię świętą.
  2. W poniedziałek po Mszy Świętej kolejna próba chóru. Serdecznie zapraszamy także nowych kandydatów.
  3. W środę rozpoczyna się miesiąc październik, miesiąc w którym z szczególną czcią podchodzimy do modlitwy różańcowej. Zapraszamy zatem dzieci od środy do piątku na godz. 16.3o zaś dorosłych i młodzież na godz. 17.3o
  4. W środę na Mszę Świętą o godz. 18.oo zapraszamy członków Rady Parafialnej, w ich intencji Eucharystię będzie odprawiał ks. Prałat. Po Mszy spotkanie w plebanii.
  5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: w pierwszy czwartek z różańcem o powołania, w pierwszy piątek ze spowiedzią i komunią świętą od godz. 16.oo i katechezą dla dorosłych po Mszy wieczornej, w pierwszą sobotę z różańcem fatimskim o godz. 7.15 i z odwiedzinami chorych.
  6. W sobotę na Mszę Świętą o godz. 18.oo zapraszamy wszystkie małżeństwa, które w tym roku obchodzą 25-lecie ślubu wraz z rodzinami. Podczas Mszy odnowienie przysięgi małżeńskiej. W tym dniu obchodzimy wspomnienie św. Franciszka z Asyżu i rocznicę sakry księdza biskupa Andrzeja Suskiego.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nasze przygotowania do odpustu parafialnego. W ten dzień kazania wygłosi ks. kanonik Wojciech Miszewski – proboszcz na toruńskich Wrzosach. Starajmy się już ułożyć swoje plany tak, aby uczestniczyć w odpuście 7 października i w ten sposób godnie uczcić patronkę naszej parafii Matkę Boską Zwycięską.
  8. W związku z rozpoczynającym się Tygodniem Miłosierdzia zbiórka do puszek w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na cele dobroczynne. Nie będzie zatem zbiórki na cele inwestycyjne. Można na ten cel złożyć kopert na kolektę.
  9. Tradycyjne już organizujemy pielgrzymkę autokarową do Lichenia, która odbędzie się w sobotę 11 października. Koszt 25 zł. Zapisy w zakrystii.
  10. Witamy dziś w naszej parafii ks. Damiana Plackowskiego z diecezji pelplińskiej. Będzie studiował na wydziale konserwacji zabytków naszego uniwersytetu a także pomagał duszpastersko w naszej parafii.