1. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy w na Mszę św. o godz. 15.00, a później na spotkanie formacyjne.
  2. W każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejne próby chóru. Zapraszamy nie tylko naszych stałych chórzystów, ale przede wszystkim młodych ludzi, którzy kiedykolwiek śpiewali i dalej pragną rozwijać się muzycznie i w ten sposób służyć na chwałę Bogu.
  3. We wtorek obchodzimy święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. W czwartek rozpoczyna się październik, miesiąc w którym z szczególną czcią podchodzimy do modlitwy różańcowej. Zapraszamy zatem dzieci od czwartku do piątku na godz. 16.30, zaś dorosłych i młodzież na godz. 17.30.
  5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: w pierwszy czwartek modlimy się o święte i liczne powołania kapłańskie i zakonne, w pierwszy piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00, po wieczornej Mszy św. katecheza dla dorosłych, natomiast w pierwszą sobotę różaniec fatimskim o godz. 7.15. Tego dnia odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  6. Wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w kościele w sobotę o godz. 10.00.
  7. W związku z rozpoczynającym się Tygodniem Miłosierdzia (4-10 X), w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek będzie przeznaczona na cele dobroczynne.
  8. W środę 7 października obchodzimy nasz parafialny odpust ku czci Matki Bożej Zwycięskiej. Msza św. dla dzieci zostanie odprawiona o godz. 16.30, natomiast suma odpustowa o godz. 18.00. Niech nikogo nie zabraknie podczas świętowania tej największej dla parafii uroczystości. W czwartek 8 października tradycyjna pielgrzymka na Bielany do sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy, jako dziękczynienie za dar odpustu. Wyjście nastąpi o godz. 16.45. W tym dniu nie będzie nabożeństw różańcowych ani Mszy Świętej wieczornej w naszej parafii.
  9. Tradycyjne już organizujemy pielgrzymkę autokarową do Lichenia, która odbędzie się w sobotę 10 października. Koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o godz. 7.00.
  10. Intencje papieskie na miesiąc październik: „Aby niedziela była przeżywana jako dzień, w którym chrześcijanie gromadzą się, by wyznawać wiarę w zmartwychwstałego Pana, uczestnicząc w Uczcie Eucharystycznej”.