1. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy dziś na wspólną Mszę św. na godz. 15.00, a po niej na spotkanie do salki parafialnej.
  2. W każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejne próby chóru. Zapraszamy głównie młodych ludzi, którzy posiadaj talent muzyczny i chcą się rozwijać.
  3. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zapraszamy we wtorek na Mszę św. na godz. 18.00, a po niej na spotkanie w domu parafialnym.
  4. W piątek rozpoczyna się październik, miesiąc w którym z szczególną czcią podchodzimy do modlitwy różańcowej. Zapraszamy zatem na różaniec dzieci w piątek na godz. 16.30, zaś dorosłych i młodzież na godz. 17.30.
  5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: w pierwszy piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00, po wieczornej Mszy św. katecheza dla dorosłych, natomiast w pierwszą sobotę różaniec fatimskim o godz. 7.15. Tego dnia odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  6. Ministrantów i lektorów zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 10.00.
  7. Scholę dziecięcą oraz wszystkie dziewczynki, które chcą śpiewać w scholi zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 10.00 do salki parafialnej.
  8. Spotkanie Klubu Seniora odbędzie się w sobotę o godz. 15.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
  9. W związku z rozpoczynającym się Tygodniem Miłosierdzia (3-9 X), w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek będzie przeznaczona na cele dobroczynne.
  10. Siostry katarzynki z Mazur, które swego czasu zbierały ofiary w naszej parafii na remont domu dla dziewcząt uzależnionych od narkotyków pragną poinformować, że z dniem 15 września br. rozpoczynają swoją działalność. Jeszcze raz dziękują za wsparcie modlitewne i finansowe. Więcej informacji dotyczących ośrodka można uzyskać na plakacie wywieszonym w gablocie.
  11. Intencje papieskie na miesiąc październik: „Aby uniwersytety katolickie stawały się coraz bardziej miejscami, gdzie dzięki światłu Ewangelii można doświadczać harmonijnej jedności, łączącej wiarę i rozum”.