1. Dziś przed kościołem zbieramy do puszek na obiady dla dzieci pochodzących z ubogich rodzin naszej parafii, a które uczą się w Zespole Szkół Nr 24. Prosimy o dar serca podczas tej zbiórki.
  2. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na Mszę św. wspólnotową dziś na godz. 15.00. Po Mszy św. spotkanie w salce.
  3. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik, w którym z szczególną czcią podchodzimy do modlitwy różańcowej. Dlatego młodzież i dorosłych zapraszamy na różaniec codziennie na godz. 17.30. Przypominamy, że za odmówienie pięciu dziesiątków różańca w kościele, publicznej kaplicy, rodzinie można uzyskać odpust zupełny.
  4. Serdecznie zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie z Biblią. Odbędzie się ono w parafii na Koniuchach w najbliższy piątek po Mszy św. o godz.18.00. Temu spotkaniu przewodniczyć będzie bp Andrzej Suski, który wygłosi rozważanie pt. „Kanon Pisma świętego i pojęcia z nim związane”.
  5. W najbliższą I sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec fatimski na godz. 7.15. Tego dnia odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  6. Na spotkanie Klubu Seniora zapraszamy wszystkich chętnych w sobotę na godz. 15.30.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia (2-8 X). Dlatego tego dnia przed kościołem przeprowadzimy zbiórkę do puszek na cele dobroczynne. Prosimy o wsparcie duchowe i materialne.
  8. Tradycyjnie już organizujemy pielgrzymkę autokarową do Lichenia, która odbędzie się w sobotę 15 października. Koszt 25 zł, zapisy w zakrystii. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7.00. Serdecznie zapraszamy.
  9. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.
  10. Intencja misyjna na miesiąc październik: „Za chorych w fazie terminalnej, aby wiara w Boga i miłość braci wspierały ich w cierpieniach”.
  11. Caritas parafialna poszukuje 1-osobowy fotel rozkładany, tel.: 506 913 671. Dziękujemy.