1. Dziś w naszej parafii uroczystości odpustowe ku czci Matki Boskiej Zwycięskiej. Sumę odpustową sprawować będziemy o godz. 10.00. Wszystkich parafian zapraszamy do udziału w tej największej dla parafii uroczystości będącej zarazem podziękowaniem Panu Bogu i ludziom za dary, które składacie na rzecz remontu dachu naszego kościoła. Dziś przed kościołem zbiórka inwestycyjna. Polecamy ją Waszej ofiarności.
  2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Bożego. Dary miłości miłosiernej starajmy się ofiarować Panu Bogu. Zbiórka do puszek na ten cel w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 21 października.
  3. Tradycyjnie po odpuście, w poniedziałek 8 października, nasza dziękczynna pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Bielany. Wyjdziemy sprzed kościoła o godz. 16.45. W tym dniu nie będzie nabożeństwa różańcowego ani Mszy Świętej wieczornej w naszej świątyni.
  4. Rozpoczął się miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Wszystkie dzieci zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie (oprócz poniedziałku i soboty) na godz. 16.30 zaś dorosłych i młodzież na 17.30.
  5. Jak co roku organizujemy pielgrzymkę autokarową do Lichenia. W tym roku odbędzie się ona 13 października. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7.00. Koszt 25 zł. Zapisy w zakrystii.
  6. W piątek odbędzie się już drugie spotkanie dla gimnazjalistów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Na godz. 16.30 zapraszamy uczniów klas pierwszych gimnazjum a na 19.00 uczniów klas drugich gimnazjum. W tym dniu rozdane zostaną indeksy.
  7. Przyszłą niedzielę obchodzić będziemy jako Dzień Papieski. Z tej okazji zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 20.30. W tym dniu zbiórka do puszek na papieski fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  8. Intencje papieskie na miesiąc październik:
    „Aby chrześcijanie, którzy są w sytuacji mniejszości, znaleźli siłę i odwagę do życia wiarą i nie ustawali w dawaniu jej świadectwa”.