1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na cele dobroczynne. Polecamy ją ofiarności parafian. Nie będzie zatem zbiórki na cele inwestycyjne. Można na ten cel złożyć koperty na kolektę.
  2. W poniedziałek po Mszy Świętej kolejna próba chóru. Serdecznie zapraszamy także nowych kandydatów.
  3. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dzieci od poniedziałku do piątku na godz. 16.3o zaś dorosłych i młodzież na godz. 17.3o – oprócz środy, kiedy to wychodzimy z pielgrzymką na Bielany.
  4. W poniedziałek spowiedź święta przed odpustem od godz. 16.oo do 18.oo a o godz. 19.oo spotkanie dla klas III ponadgimnazjalnych w salce parafialnej.
  5. Również w poniedziałek o godz. 15.oo odpust św. Faustyny w Diecezjalnym Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na toruńskich Koniuchach.
  6. We wtorek nasz odpust parafialny ku czci Matki Boskiej Zwycięskiej. Zapraszamy na sumę odpustową o godz. 18.oo. Niech nikogo nie zabraknie podczas świętowania tej największej dla parafii uroczystości.
  7. Od wtorku o godz. 16.3o rozpoczynamy „Korki” czyli tradycyjne korepetycje dla dzieci z klas IV-VI szkoły podstawowej – będzie to spotkanie organizacyjne. Zapraszamy, wszystkich, którzy chcieliby w tym roku nam w tym dziele pomagać. Dla dzieci korepetycje zaczną się w czwartek.
  8. W środę tradycyjna pielgrzymka na Bielany do sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy, jako dziękczynienie za dar odpustu. Wyjście nastąpi o godz. 16.45. W tym dniu nie będzie nabożeństw różańcowych ani Mszy Świętej wieczornej w naszej parafii.
  9. Wyjątkowo w tym miesiącu spotkanie dla klas II gimnazjum do sakramentu bierzmowania odbędzie się w czwartek w dwóch grupach o godz. 16.3o i 19.oo.
  10. W piątek zapraszamy klasy I gimnazjum na spotkanie do sakramentu bierzmowania w dwóch grupach o godz. 16.3o i 19.oo.
  11. Tradycyjne już organizujemy pielgrzymkę autokarową do Lichenia, która odbędzie się w sobotę 11 października. Koszt 25 zł. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o godz. 7.oo.
  12. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dzień ten uświetni w naszej parafii śpiewaczka. Zapraszamy również na Apel poświęcony Słudze Bożemu Janowi Pawłowi II, który rozpocznie się o 20.3o.