1. Dziś przypada nasz ODPUST PARAFIALNY. Suma odpustowa o godz. 18.00! Będzie jej przewodniczył i kazanie wygłosi ks. kanonik Wojciech Miszewski
  2. W zeszłym tygodniu na obiady dla ubogich dzieci naszej parafii z Zespołu Szkół nr 24 zebraliśmy 6.593 zł. Zebrane pieniądze pozwolą sfinansować obiady dla 24 dzieci. Dziękujemy za otwartość waszych serc jak też Stowarzyszeniu Rodzin Katolickich za przeprowadzenie tej kwesty. Bóg zapłać.
  3. Trwa miesiąc październik, w którym w sposób szczególny oddajemy cześć Matce Bożej przez modlitwę różańcową. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30 a dla dorosłych codziennie o 17.30. Zapraszamy.
  4. W poniedziałek piesza pielgrzymka na Bielany do Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wyruszamy spod kościoła o 16.45. W związku z tym dzieci wyjątkowo nie będą miały w tym dniu swojego różańca.
  5. W poniedziałek po Mszy wieczornej próba chóru parafialnego w salce.
  6. W środę klasy 3 gimnazjum mają swoje spotkanie formacyjne o 16.30 w kościele.
  7. W środę spotkanie Duszpasterstwa Akademickiego o godz. 18.45 w salce parafialnej.
  8. W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 11.00.
  9. W sobotę spotkanie scholii w salce parafialnej o 10-ej.
  10. W sobotę Stowarzyszenie Rodzin Katolickich ma swój dzień skupienia w naszej parafii. Rozpoczyna się on Mszą św. o godzinie 11-ej. Zapraszamy wszystkich członków.
  11. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o 13-ej dzieci, które będą przyjęte w tym roku do Pierwszej Komunii. Dzieci przynoszą różańce, które zostaną poświęcone.
  12. 20 października – autokarowa pielgrzymka do Lichenia. Koszt 30 zł. Zapisy w biurze.
  13. Owocem nawiedzenia naszej parafii przez kopię Cudownego wizerunku MBCzęstochowskiej będzie peregrynacja małej kopi obrazu Matki Bożej po naszych domach. Osoby, które chciałyby w swoim domu gościć obraz Matki Bożej proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie w zakrystii. Obraz będzie można odebrać po wieczornej Mszy św. i następnego dnia przed wieczorną Mszą św. odnieść go do kościoła aby mogła odebrać go następna rodzina.
  14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: w Niedzieli m. in. informacja o peregrynacji kopi Cudownego obrazu z naszym dekanacie oraz zdjęcia z pobytu Czarnej Madonny w naszym kościele.
  15. Wydawanie parafialnego biuletynu zostanie wznowione. Będzie miał on nową szatę graficzną. Tworzy się też nowa strona internetowa parafii.