1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Polecamy ją ofiarności parafian. Na dzieła charytatywne zebraliśmy w zeszłym tygodniu 1652,94zł.
  2. Zapraszamy dziś na Apel poświęcony Słudze Bożemu Janowi Pawłowi II, który rozpocznie się o 20.30. Tegoroczne hasło Dnia Papieskiego brzmi: „Jan Paweł II – Wychowawca młodych”.
  3. W poniedziałek po Mszy Świętej kolejna próba chóru. Serdecznie zapraszamy także nowych kandydatów.
  4. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dzieci od poniedziałku do piątku na godz. 16.30, zaś dorosłych i młodzież na godz. 17.30.
  5. W środę odbędzie się spotkanie dla klas III gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w dwóch grupach o godz. 16.30 i 19.00.
  6. W czwartek o godz. 21.oo pod pomnikiem Jana Pawła II na toruńskich Jordankach Apel wraz z modlitwą różańcową, występami chóru i recytacją tekstów papieskich. Zapraszamy do udziału.
  7. W piątek zapraszamy klasy I ponadgimnazjalne na spotkanie o godz. 19.00.
  8. W sobotę odbędą się następujące spotkania: o godz. 9.00 i 10.00 dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, o godz. 11.00 dla kandydatów na ministrantów, o godz. 15.30 Klub Seniora, a o godz. 19.00 zapraszamy muzycznie utalentowaną młodzież na próbę zespołu.
  9. W sobotę na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich jubilatów, którzy w tym roku przeżywają swoje 50-lecie sakramentu małżeństwa wraz z rodzinami.
  10. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Kolekta w tym dniu będzie przeznaczona na potrzeby Misji. O godz. 15.00 zapraszamy na Mszę Świętą dzieci i młodzież z Kółek Misyjnych i Szkolnych Kół Caritas oraz wszystkich, którym bliska jest sprawa misji.
  11. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W zakrystii przyjmujemy intencje modlitw za zmarłych (wypominki). Podajemy dzień i godzinę ich odmówienia. Intencje i ofiary na Msze Święte zbiorowe za zmarłych, które zostaną odprawione 2 XI o godz. 8.30 i 18.00, można składać do skarbonki przy chrzcielnicy. Formularze są wyłożone z przodu i pod chórem. Pamiętajmy, że modlitwa i ofiara Mszy Św. są najlepszym dowodem naszej pamięci o zmarłych.
  12. Pan kościelny i pan organista zaczynają roznosić opłatki świąteczne. Ze strony parafii tylko Oni mają stosowne upoważnienia.