1. W zeszłą niedzielę podczas zbiórki do puszek na cele dobroczynne zebraliśmy 1537,14 zł. Za złożone ofiary składamy jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.
  2. Dziś przed kościołem zbieramy do puszek na fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Polecamy ją ofiarności. Również dziś po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na program słowno-muzyczny poświęcony Słudze Bożemu Janowi Pawłowi II.
  3. Trwa październik, miesiąc w którym z szczególną czcią podchodzimy do modlitwy różańcowej. Zapraszamy zatem dzieci od poniedziałku do piątku na nabożeństwo różańcowe na godz. 16.30, zaś dorosłych i młodzież codziennie na godz. 17.30.
  4. W każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejne próby chóru. Zapraszamy głównie młodych ludzi, którzy posiadaj talent muzyczny i chcą się rozwijać.
  5. Spotkanie dla klas III gimnazjum odbędzie się we wtorek o godz. 16.30 w kościele. Natomiast klasy I gimnazjum zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 17.00 lub 19.00 do salki parafialnej.
  6. Scholę dziecięcą oraz wszystkie dziewczynki, które chcą śpiewać w scholi zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 10.00 do salki parafialnej.
  7. Chłopców, którzy chcą być ministrantami zapraszamy na spotkanie dla kandydatów w sobotę na godz. 10.00 do salki parafialnej.
  8. Na spotkanie Klubu Seniora zapraszamy w sobotę na godz. 15.30.
  9. W związku z rozpoczynającym się w przyszłą niedzielę Tygodniem Misyjnym kolekta tego dnia będzie przeznaczona na misje. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  10. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W zakrystii przyjmujemy intencje modlitw za zmarłych (wypominki). Podajemy dzień i godzinę ich odmówienia. Intencje i ofiary na Msze Święte zbiorowe za zmarłych, które zostaną odprawione 2 XI o godz. 8.00, 10.00 i 18.00, można składać do skarbonki przy chrzcielnicy. Formularze są wyłożone z przodu i pod chórem. Pamiętajmy, że modlitwa i ofiara Mszy Św. są najlepszym dowodem naszej pamięci o zmarłych.
  11. Pan organista i Pan kościelny zaczynają roznosić opłatki świąteczne, które zostaną dziś poświęcone. Ze strony parafii tylko oni mają stosowne upoważnienia.