1. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy dziś na Mszę św. o godz. 15.00, a następnie na koncert i spotkanie organizacyjne.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.00 zapraszamy na koncert, w którym wykonawcą będzie m.in. ks. Wojciech Wierzbicki. Szczegóły podane są na plakacie.
  3. Trwa październik, miesiąc w którym z szczególną czcią podchodzimy do modlitwy różańcowej. Zapraszamy zatem dzieci od poniedziałku do piątku na godz. 16.30, zaś dorosłych i młodzież codziennie na godz. 17.30.
  4. W każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejne próby chóru. Zapraszamy nie tylko naszych stałych chórzystów, ale przede wszystkim młodych ludzi, którzy kiedykolwiek śpiewali i dalej pragną rozwijać się muzycznie i w ten sposób służyć na chwałę Bogu.
  5. W środę obchodzimy święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  6. W piątek po wieczornej Mszy Świętej rozpoczyna się w naszej parafii Wieczysta Adoracja, trwać będzie do wieczornej Mszy w sobotę. Serdecznie zapraszamy do adoracji w porządku podanym na plakatach i w gazetce. W sposób szczególny prosimy o obowiązkowość podczas godzin nocnych.
  7. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w sobotę na godz. 10.00 w salce parafialnej.
  8. Spotkanie Klubu Seniora w sobotę o godz. 15.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  9. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych, a w poniedziałek Dzień Zaduszny. W zakrystii przyjmujemy intencje modlitw za zmarłych (wypominki). Podajemy dzień i godzinę ich odmówienia. Intencje i ofiary na Msze Święte zbiorowe za zmarłych, które zostaną odprawione 2 XI o godz. 8.00, 10.00 i 18.00, można składać do skarbonki przy chrzcielnicy. Formularze są wyłożone z przodu i pod chórem. Pamiętajmy, że modlitwa i ofiara Mszy świętej są najlepszym dowodem naszej pamięci o zmarłych.
  10. W dniach 1-8 XI za pobożne nawiedzenie cmentarza i mówienie tam modlitwy za zmarłych, można uzyskać odpust zupełny dla dusz czyśćcowych.
  11. Pan organista i Pan kościelny roznoszą opłatki świąteczne. Ze strony parafii tylko oni mają stosowne upoważnienia.