1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na cele inwestycyjne. Polecamy ją ofiarności parafian.
  2. Jeszcze raz serdeczne „Bóg zapłać” i zapewnienie o modlitwie kierują do nas Siostry Bernardynki klauzurowe, które w ubiegła niedzielę zebrały
    11.720 zł na utrzymanie swojego klasztoru.

3. W poniedziałek po wieczornej Mszy kolejna próba Chóru. Serdecznie zachęcamy tych wszystkich, których Pan Bóg obdarzył talentem śpiewu.
  4. Również w poniedziałek o godz. 18.45 w dolnej salce spotkanie Oazy młodzieżowej. Zapraszamy zwłaszcza gimnazjalistów, którzy chcą włączyć się do naszej wspólnoty.
  5. W środę o godz. 19.00 w salce odbędzie się spotkanie grupy dodatkowej osób przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Na to spotkanie zapraszamy też tych, którzy jeszcze nie przyjęli tego sakramentu, a są już w szkołach ponadgimnazjalnych.
  6. W piątek o godz. 18.30 w salce odbędzie się spotkanie parafialnej Caritas. Wszystkich członków i osoby chcące pomagać serdecznie zapraszamy.
  7. Kolejne spotkanie Klubu Seniora odbędzie się w sobotę o godz. 15.3o.
  8. W zakrystii przyjmujemy nadal intencje modlitw za zmarłych (wypominki). Podajemy dzień i godzinę ich odmówienia. Formularze są wyłożone z przodu i pod chórem. Pamiętajmy, że modlitwa i ofiara Mszy Św. są najlepszym dowodem naszej pamięci o zmarłych.
  9. P. kościelny i P. organista roznoszą już opłatki wigilijne. Przypominamy, że tylko oni mają stosowne upoważnienia z naszej parafii.
  10. Intencje papieskie na miesiąc listopad:
    ”Za tych, którzy prowadzą badania medyczne i ustanawiają prawa, aby zawsze kierowali się głębokim szacunkiem dla ludzkiego życia od jego początków aż do naturalnego końca”.