1. Dziś w naszej parafii przeżywamy adorację Najświętszego Sakramentu. Dlatego zapraszamy do nawiedzenia Najświętszego Sakramentu w godz. 14.00 – 15.00 oraz 16.00 – 18.00. Znajdźmy kilka minut, aby w ciszy pomodlić się i uwielbić Boga.
  2. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00, a następnie na spotkanie formacyjne.
  3. Jutro obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. sprawujemy w porządku niedzielnym. Pamiętajmy, że jest to uroczystość nakazana i obowiązuje uczestnictwo we Mszy św.. We wtorek obchodzimy Dzień Zaduszny. W zakrystii przyjmujemy intencje modlitw za zmarłych (wypominki). Podajemy dzień i godzinę ich odmówienia. Intencje i ofiary na Msze Święte zbiorowe za zmarłych, które zostaną odprawione 2 XI o godz. 8.00, 10.00 i 18.00, można składać do skarbonki przy chrzcielnicy. Formularze są wyłożone z przodu i pod chórem. Pamiętajmy, że modlitwa i ofiara Mszy św. są najlepszym dowodem naszej pamięci o zmarłych.
  4. Dziś po południu i jutro przez cały dzień w każdym kościele i kaplicy można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Natomiast do 8 XI za pobożne nawiedzenie cmentarza i mówienie tam modlitwy za zmarłych, można uzyskać odpust zupełny dla dusz czyśćcowych. Przypominamy, że w ciągu jednego dnia można uzyskać tylko jeden odpust zupełny.
  5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: w pierwszy czwartek modlić się będziemy o święte i liczne powołania do kapłaństwa i stanu zakonnego, w pierwszy piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00 dla dzieci i młodzieży, zaś dla dorosłych od godz. 17.00. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy dorosłych na katechezę. W pierwszą sobotę różaniec fatimskim o godz. 7.15. Tego dnia odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Nowe zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.
  6. Młodzież ze szkoły gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej zapraszamy do włączenia się i wspólnego tworzenia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Jest to grupa, która chce twórczo wykorzystać młodość uczestników i ubogacić ich osobowość. Spotkanie odbędzie się w piątek o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
  7. W zeszłą niedzielę liczyliśmy wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do Komunii św. We Mszy św. uczestniczyło 28% ze wszystkich wiernych w parafii, zaś do Komunii św. przystąpiło 39 % wiernych uczestniczących w niedzielnej Mszy św.
  8. Scholę dziecięcą oraz wszystkie dziewczynki, które chcą śpiewać w scholi zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 10.00 do salki parafialnej.
  9. Pan organista i Pan kościelny zaczynają roznosić opłatki świąteczne. Ze strony parafii tylko oni mają stosowne upoważnienia.
  10. Intencje papieskie na miesiąc listopad: „Aby ofiary narkomanii i wszystkich innych form uzależnienia, przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej, znalazły w mocy Boga Zbawiciela siłę potrzebną do radykalnej odmiany życia.”