• W zakrystii przyjmujemy jeszcze intencje modlitw za zmarłych, czyli zdrowaśki – wypominki. Podajemy dzień i godzinę ich odmówienia. Formularze są wyłożone z przodu i pod chórem. Można tez składać własne kartki. Modlitwa i ofiara Mszy św. są najlepszym dowodem naszej pamięci o zmarłych.
  • Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. w kościele jest adoracja Najświętszego Sakramentu, a w każdą niedzielę w kościele o g. 8.oo śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy Parafian do wspólnej modlitwy.
  • P. kościelny i p. organista roznoszą już opłatki świąteczne. Ze strony parafii tylko oni mają stosowne upoważnienia.
  • W przyszłą niedzielę kolekta zbierana będzie na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.
  • Przed kościołem można nabyć „Niedzielę”, „Naszą Wspólnotę” i inne czasopisma religijne.
  • Papieska intencja modlitewna na listopad:
    „Aby na całym świecie położono kres wszelkim formom terroryzmu ”.