1. W poniedziałek o godz. 18.30 kolejna próba chóru. Zapraszamy wszystkich utalentowanych przez Pana Boga darem śpiewu.
  2. W związku z dużą ilością kandydatów do bierzmowania z klas młodszych – spotkania te odbywać się będą w dwóch grupach: dla klas pierwszych gimnazjum w piątek o godz. 16.30 lub 19.00, zaś dla klas drugich gimnazjum w czwartek o godz. 16.30 lub 19.00 w salce.
  3. W piątek o godz. 18.00 sprawować będziemy Mszę Świętą za zmarłych parafian od zeszłorocznej uroczystości Wszystkich Świętych. Zapraszamy zwłaszcza rodziny zmarłych do skorzystania ze spowiedzi świętej od godz. 17.00 i z daru Eucharystii.
  4. Kolejne spotkanie Klubu Seniora odbędzie się w sobotę 24 listopada o godz. 15.30 w salce Domu parafialnego.
  5. Z wielką radością informujemy, że w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 sprawowana będzie Msza Święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca, na której legitymacje otrzymają osoby, które będą stanowiły już szóstą Różę Różańcową w naszej parafii. Po Mszy spotkanie formacyjne.
  6. Oddział Rejonowy Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Toruniu zaprasza na spotkanie otwarte z Janiną Mirończuk – dyrektor Hospicjum „Światło” na temat „Rodzina wobec cierpienia i śmierci bliskiej osoby – świadectwo miłości”. Spotkanie odbędzie się we wtorek 20 listopada o godz. 18.00 w Centrum Dialogu Społecznego w Toruniu przy ul. Łaziennej 22.
  7. P. kościelny i P. organista roznoszą już opłatki wigilijne. Przypominamy, że tylko oni mają stosowne upoważnienia z naszej parafii.
  8. Intencje papieskie na miesiąc listopad:
    Za tych, którzy prowadzą badania medyczne i ustanawiają prawa, aby zawsze kierowali się głębokim szacunkiem dla ludzkiego życia od jego początków aż do naturalnego końca”