1. W poniedziałek o godz. 18.30 kolejna próba chóru.
  2. W środę swoje spotkania będą miały klasy III gimnazjum w dwóch grupach o godz. 16.30 lub 19.00, zaś w piątek klasy I ponadgimnazjalne o godz. 19.00.
  3. W piątek o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Święta w intencji zmarłych, których odprowadziliśmy na miejsce spoczynku w bieżącym roku.
  4. W sobotę odbędą się następujące spotkania: dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej o godz. 9.00 i 10.00, dla kandydatów na ministrantów o godz. 11.00, Klubu seniora o godz. 15.30.
  5. W przyszłą niedzielę Chrystusa Króla przeprowadzone będzie badanie niedzielnych praktyk religijnych.
  6. Przyjmujemy nadal wspominki za zmarłych. Podajemy dzień i godzinę ich odmówienia. Pamiętajmy, że modlitwa i ofiara Mszy Świętej jest najwspanialszym darem dla zmarłych.
  7. W naszej parafii powstaje wspólnota nieustającego różańca. Modlitwa ta polega na zjednoczeniu się chętnych do odmawiania różańca. Każda osoba modli się raz w miesiącu przez pół godziny odmawiając jedną część różańca świętego. Dokładna godzina i część różańca będzie podana przez organizatora. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do pana kościelnego.
  8. Przed kościołem można nabyć nowy numer „Niedzieli”, „Naszą wspólnotę”, „Zwiastun Różańcowy” i świece wigilijne Caritas: małe w cenie 5zł, duże 12zł.