1. Dziś obchodzimy Dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym. Dlatego przed kościołem zbieramy do puszek na potrzeby Kościoła w Iraku. Polecamy ją Waszej ofiarności. Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania za złożone ofiary na rzecz Wyższego Seminarium Duchowne naszej diecezji.
  2. Spotkanie dla klas II gimnazjum odbędzie się w czwartek o godz. 16.30 lub 19.00 w salce parafialnej.
  3. Przypominamy, że w parafii prowadzone są nauki przedmałżeńskie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zapraszamy zatem uczniów klas II ponadgimnazjalnych na spotkanie w piątek o godz. 19.00, natomiast uczniów klas III ponadgimnazjalnych w środę na godz. 18.30.
  4. Osoby, które w październiku uczestniczyły w pielgrzymce do Ziemi Świętej zapraszamy na spotkanie w sobotę 20 listopada na godz. 15.00 do salki parafialnej.
  5. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z Biblią. Odbędzie się ono w czwartek 18 listopada po Mszy św. o godz. 18.00 w kaplicy przy kościele na toruńskich Koniuchach. Spotkanie nt. „Czy śmierć może być zyskiem dla człowieka?” poprowadzi ks. dr Stanisław Jankowski. Więcej informacji w gablocie.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dlatego podczas wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu odmówimy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa z aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego. Za udział w tym nabożeństwie można pod zwykłymi warunkami uzyskać odpust zupełny. Serdecznie zapraszamy.
  7. Członków Wspólnoty Nieustającego Różańca zapraszamy w przyszłą niedzielę na wspólną Mszę św. na godz. 9.45.
  8. Przypominamy, że Pan organista i Pan kościelny roznoszą poświęcone opłatki. Ze strony parafii tylko oni mają stosowne upoważnienie.