1. Dziś obchodzimy Dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym. W sposób szczególny będziemy otaczać modlitwą wszystkich chrześcijan mieszkających w Sudanie. Trzeba pamiętać, że 35000 chrześcijan jest niewolnikami, 33 % mieszkańców cierpi głód, a dzieci są zmuszane do pracy w kopalniach i rafineriach. Dlatego na ich cel zbieramy przed kościołem ofiary do puszek. Prosimy o wsparcie tej akcji. Można także wysłać sms na numer podany na plakatach. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Przez cały czas przyjmujemy w zakrystii intencje modlitw za zmarłych (wypominki). Podajemy dzień i godzinę ich odmówienia. Formularze są wyłożone z przodu i pod chórem kościoła. Pamiętajmy o modlitewnej pamięci dla zmarłych.
  3. Wspólnotę Nieustającego Różańca zapraszamy na Mszę św. w przyszłą niedzielę na godz. 9.45.
  4. Uczniów z klas I gimnazjum zapraszamy na spotkanie w piątek na godz. 16.30 lub 19.00.
  5. Dzieci przygotowujące się do przystąpienia do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie wraz z rodzicami, które odbędzie się w sobotę 19 listopada w dwóch grupach o godz. 9.00 i 10.00. W tym miesiącu zamykamy listę dzieci uczęszczających na spotkania.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dlatego podczas wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu odmówimy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa z aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego. Za udział w tym nabożeństwie można pod zwykłymi warunkami uzyskać odpust zupełny. Serdecznie zapraszamy.
  7. Osoby, które na przełomie września i października uczestniczyły w pielgrzymce do Włoch zapraszamy na spotkanie w niedzielę 20 listopada na godz. 15.00 do salki parafialnej.
  8. Informujemy, że lista uczestników parafialnej pielgrzymki do Ziemi Świętej została zamknięta. Istnieje jeszcze możliwość uczestniczenia w tej samej pielgrzymce w dniach 11-18 lutego również w przyszłym roku. Koszt pielgrzymki to 3500 zł. Szczegółowe informacje u ks. Wojciecha.
  9. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.