1. W Wielki Poniedziałek, Wielki Wtorek i Wielką Środę – Msze Święte i nabożeństwa bez zmian, w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę nie sprawujemy Mszy św. o godz. 8.00, w Wielki Czwartek – uroczysta Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00, w Wielki Piątek – liturgia Męki Pańskiej o godz. 18.00, w Wielką Sobotę – obrzędy Wigilii Paschalnej i Msza Rezurekcyjna od godz. 22.00. Początek nabożeństwa w ogrodzie za plebanią. Przynosimy ze sobą świece. W niedzielę wielkanocną nie będzie Mszy Św. o godz. 7.00.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu: w Wielki Czwartek po zakończonej liturgii aż do Wielkiego Piątku do godz. 18.00 (na czuwanie nocne zaprasza Wspólnota Nieustającego Różańca) następnie przez całą noc i cały dzień do Wigilii Paschalnej. Podczas adoracji w godzinach nocnych z Wielkiego Piątku na Wielką Sobotę prosimy o czuwanie według planu zamieszczonego w gablocie i gazetce.
  3. Okazja do spowiedzi: do Wielkiej Środy, jak zwykle, pół godziny przed Mszą Św. poranną i wieczorną, w Wielki Czwartek i Wielki Piątek – od 7.00 do 8.00 i od 17.00 do 18.00, w Wielką Sobotę – od 7.00 do 8.00 i od 17.00 do 20.00.