OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. W nadchodzącym tygodniu najprawdopodobniej poznamy decyzję Miejskiego Konserwatora Zabytków odnośnie złożonego projektu dotyczącego zieleni i wykonania alejek w ogrodzie. O wszystkich decyzjach będziemy na bieżąco informowali.
  3. Dzisiaj o godz. po Mszy św. o godz. 13.00 odbędzie się spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. Natomiast po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania oraz ich rodziców.
  4. We środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie członków Stowarzyszenia Rodzin Katolickich oraz tych wszystkich, którzy chcieliby się zaangażować w działalność Stowarzyszenia
  5. W czwartek 18 września przeżywamy święto Św. Stanisława Kostki, patrona Polski.
  6. Zapraszamy na próby chóru, które odbywają się w poniedziałki i czwartki po wieczornej Mszy św.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.
  8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Jerzy Lewicki, l. 64, zam. ul. B. Głowackiego; śp. Andrzej Walicki, l. 43, zam. przy ul. Legionów; śp. Mieczysław Kwiatkowski , l. 55, przy ul. PCK.  Dobry Jezu, a nasz Panie…