Dzisiaj o godzinie 8:30 odbyła się msza z okazji 45-lecia święceń kapłańskich proboszcza księdza prałata Stanisława Kardasza. Msza miała uroczysty charakter. Po niej ksiądz prałat dostał życzenia od wspólnot parafialnych. Przy wyjściu z kościoła, każdy dostawał pamiątkowy obrazek z wizerunkiem papieża Benedykta XVI i sentencją „Zło dobrem zwyciężaj” (św. Paweł).
Oprócz informacji o 45-leciu święcej kapłańskich proboszcza księdza prałata Stanisława Kardasza, obrazek informuje, że w tym roku obchodzimy także 35-lecie Parafii Matki Boskiej Zwycięskiej. Przypomniał o tym także jubilat oraz powiedział, że jeśli Bóg pozwoli to za 5 lat będziemy obchodzić złotą rocznicę jego święceń, a po drodze także 100-lecie naszego kościoła.