W niedzielę 7 czerwca minęła już szesnasta rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Toruniu. Zwłaszcza w takich chwilach pragniemy przypominać sobie osobę i nauczanie naszego wielkiego Rodaka. Z tej okazji w naszej parafii Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zorganizowało konkurs dla dzieci, pod hasłem: „Moje spotkanie ze św. Janem Pawłem II”. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach, dzieci do III klasy wykonywały dzieła plastyczne, natomiast dzieci z klas IV – VI przygotowały prace pisemne. Konkurs ku wielkiej radości organizatorów cieszył się dużym zainteresowaniem. Dzieci wykazały się wspaniałą wyobraźnią i pracowitością, co zostało nagrodzone w niedzielę, 7 czerwca podczas Mszy św. dla dzieci o 11.30. Zwycięzcą oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a Księdzu Proboszczowi i wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy za dobre serce. Niech św. Jan Paweł II oręduje za nami i wyprasza nam potrzebne łaski oraz staje się pięknym wzorem do naśladowania.

Św. Janie Pawle II – módl się za nami

Poniżej można obejrzeć prace plastyczne.