OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, składane w imiennych kopertach i przekazywane na konto parafialne. W każdą II niedzielę miesiąca podczas Mszy o 8.30 modlimy się w intencji naszych dobroczyńców
    i ofiarodawców, którzy modlitwą i ofiarą wspierają naszą parafię.
  3. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego. Święto
    to ustanowił Jan Paweł II. Zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego na godzinę 14.30, o 15.00 Msza Święta w intencji o Miłosierdzie dla nas i całego świata. Po Mszach Świętych do koszyków wystawionych przy wyjściu z kościoła i do skarbonek umieszczonych na chórze można złożyć ofiary na Caritas Diecezji Toruńskiej. Caritas prowadzi rozległą działalność charytatywną, pomagając najbardziej potrzebującym.
  4. Ze względu na określony limit wiernych w kościele, w naszej świątyni zostały wyznaczone miejsca, które możemy zajmować. Jeżeli brakuje takich miejsc to znaczy, że limit wiernych został przekroczony. Prosimy, aby wtedy opuścić świątynię i stanąć na zewnątrz kościoła. Dziękuje Wam Drodzy Parafianie za stosowanie się wszelkich zaleceń w czasie trwania Pandemii.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tyg. Kat Niedziela.