1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego. Święto to ustanowił Jan Paweł II. Po Mszach św. do puszek zbieramy ofiary na diecezjalne dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas. W Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Koniuchach suma odpustowa o godz. 15.00. W tym roku parafia na Koniuchach przeżywa 25 rocznicę istnienia.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Wykonujemy alejki w ogrodzie, przygotowujemy wc za plebanią w pomieszczeniu gospodarczym. Koszt tych inwestycji to ok. 90 tys. zł. Osoby, które pragną złożyć imienne ofiary mogą to uczynić dokonując wpłaty na konto lub przekazać je w kopertach, które są wyłożone na stoliku z prasą. Dziękujemy wszystkim, którzy rozumieją potrzebę dalszych parafialnych inwestycji. Na czas prac nieczynne będzie przejście od strony ul. B. Głowackiego.
  4. Na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego zapraszamy w piątek po Mszy św. wieczornej. Spotkanie odbędzie się w salce parafialnej.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tygodniku Niedziela możemy przeczytać szereg interesujących artykułów na temat Bożego Miłosierdzia.
  6. Zakończyła się wizytacja kanoniczna w naszej parafii. Wysłuchajmy dekretu po wizytacyjnego. Można go również odczytać na stronie internetowej.
  7. W tym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Seweryna Paradowskiego, l. 78, zam. przy ul. Dekerta. Wieczny odpoczynek…