OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego. Święto to ustanowił Jan Paweł II. W Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Koniuchach suma odpustowa o godz. 15.00. 
  3. Dzisiaj po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek przeznaczone na cele charytatywne. Za pośrednictwem Caritas przekazane zostaną dla osób potrzebujących wsparcia. Każda ofiara, złożona dzisiaj w Święto Miłosierdzia Bożego jest wyrazem naszej miłości dla potrzebujących Braci                  i Sióstr. Bóg zapłać za złożone ofiary. 
  4. W przyszłym tygodniu przy figurze św. Antoniego zostaną wystawione kosze do których można składać dary materialne przeznaczone dla uchodźców z Ukrainy. Prosimy , aby produkty spożywcze miały długi termin ważności, a rzeczy do ubrania były nowe. 
  5. Od niedzieli 1 maja będziemy odprawiali nabożeństwo majowe. W dzień powszedni po Mszy św. o godz. 8.00 w ogrodzie przed figurą Matki Bożej oraz o godz. 17.30 w kościele.
  6. Osoby udające się na pielgrzymkę na Śląsk Opolski prosimy, aby do 8 maja br., dokonały wpłat.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tyg. Kat. Niedziela. Zachęcamy też do nabywania naszych płyt parafialnych „Dusza przy Twym Sercu” oraz „Matko Chrystusa” z pieśniami w wykonaniu p. Hanny Hohlweg przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego. Stanowią one cegiełkę na rzecz naszej parafii.