OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego. Święto to ustanowił Jan Paweł II. W Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Koniuchach suma odpustowa o godz. 15.00.
3. Gościmy dzisiaj w naszej parafii Księdza Wicerektora ks. Pawła Rochmana wraz z klerykami. Po Mszach św. przed Kościołem można złożyć ofiarę na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
4. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca.
W I piątek okazja do spowiedzi podczas Mszy św. W I sobotę odmówimy różaniec fatimski o godz. 7.15. O godz. 8.00 odprawimy Mszę w intencji Wspólnoty Żywego Różańca a po Mszy odbędzie się spotkanie formacyjne.
5. W piątek 3 maja przeżywamy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. W tym dniu odprawimy Msze św. według porządku niedzielnego. W piątek 3 maja biuro parafialne będzie nieczynne.
6. W piątek 3 maja na Rynku Staromiejskim o godz. 12.00 ks. bp Wiesław odprawi Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny.
7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tyg. Kat Niedziela.