1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego. Święto to ustanowił Jan Paweł II. Po Mszach św. do puszek zbieramy ofiary na diecezjalne dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas. W Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Koniuchach suma odpustowa o godz. 15.00.
  3. Jutro przeżywamy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Modlimy się w intencji życia oraz Duchowej Adopcji. Deklaracje znajdują się pod chórem.
  4. Na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego zapraszamy w piątek po Mszy św. wieczornej. Spotkanie odbędzie się w salce parafialnej.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę samolotową do Włoch na kanonizację Matki Teresy z Kalkuty. Szczegółowy program można odebrać w biurze parafialnym, zakrystii. Jest także umieszczony na stronie internetowej.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tygodniku Niedziela możemy przeczytać szereg interesujących artykułów na temat Bożego Miłosierdzia.
  7. W przyszłym tygodniu kolekta gospodarcza. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tyg. Kat Niedziela.