27 listopada 2023r., w dzień Wspomnienia Najświętszej Maryi Panny od Cudownego Medalika,  uczestnicy rekolekcji Oddanie 33 przystąpili do uroczystego Aktu Zawierzenia Jezusowi przez ręce Maryi wg św. Ludwika Marii Grignon de Montfort. 

Mszy świętej przewodniczył ksiądz Krzysztof Adamski, opiekun duchowy grupy rekolekcyjnej. W tym roku do rekolekcji przystąpiło  7 nowych osób, co niezmiernie cieszy, ponieważ co roku grupa powiększa się. W darach ołtarza uczestnicy złożyli kwiaty dla Jezusa Chrystusa i Matki Bożej oraz, tradycyjnie, dar serca na rzecz sióstr karmelitanek z Łasina.

Po przyjęciu komunii świętej, zapalono świece i grupa przystąpiła do zawierzenia. Potem,
na ołtarzu, nastąpiło podpisanie, ręcznie przepisanego, Aktu Zawierzenia przez  nowych uczestników i potwierdzenie podpisu przez księdza Krzysztofa.  Następnie celebrans poświęcił łańcuszki z Cudownym Medalikiem i nałożył je na ręce nowicjuszy. Od dziś wszystko będą czynić z Maryją, dla Maryi i przez Maryję dla Jezusa. Celebracji towarzyszyło wielkie wzruszenie i radość. Po błogosławieństwie wykonano pamiątkową fotografię i udano się na agapę.

Zapraszamy kolejne osoby do oddania swojego życia Jezusowi przez Maryję.

Małgorzata Woźniak

„Przez te rekolekcje bliżej poznasz i bardziej pokochasz Maryję, a to Ci przyniesie wiele łask
i błogosławieństw. Sprawisz tym wielką radość Jezusowi, który pragnie, aby Maryja była bardziej znana i kochana. To da ci wielką radość.

Przez te rekolekcje dowiesz się czym jest oddanie się Matce Bożej, zrozumiesz dlaczego jest ono tak ważne oraz przygotujesz się duchowo do aktu oddania się. To będzie początek nowego życia.

Przez te rekolekcje zaczniesz uczestniczyć w zwycięstwie nad złem, które Bóg obiecał Maryi oraz Jej potomstwu. Oddając się Maryi – pozwolisz, aby mogła Cię w sposób nieograniczony kochać, wspierać oraz chronić. Każdy z nas tego potrzebuje.

Przez te rekolekcje staniesz się w rękach Jezusa i Maryi – narzędziem ratowania dusz Twoich braci i sióstr. Nie ma nic piękniejszego, niż mieć udział w tej wielkiej misji ocalania i ratowania dusz ludzkich.

Przez te rekolekcje poznasz tajemnicę Fatimy, tajemnicę dziecięctwa duchowego oraz tajemnicę świętych – poznasz sekret najkrótszej i najpewniejszej drogi do nieba.

Przez te rekolekcje wejdziesz w doświadczenie bezwarunkowej miłości oraz wielkiego poczucia bezpieczeństwa, które staje się udziałem każdego, kto zaufa do końca Maryi.
To Cię uwolni od lęku.

Przez te rekolekcje doświadczysz łask, o których będziesz wiedzieć tylko Ty i Bóg. To będzie Twoja osobista historia wielkich rzeczy, które uczyni Ci Wszechmocny. To jest droga PEŁNA ŁASKI.”

https://oddanie33.pl/dlaczego-warto