1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii świątecznej Eucharystii.
  2. Bóg zapłać p. Hani, p. Antoniemu i Leonardowi za poświęcenie wiele czasu na  przygotowanie kościoła do świąt. Dziękujemy p. Mirkowi naszemu akolicie za pomoc w zrealizowaniu koncepcji tegorocznego żłóbka.  Bóg zapłać.
  3. Dziękujemy Stowarzyszeniu Rodzin Katolickich, które pod kierownictwem p. Tadeusza Kierela zorganizowała zbiórkę ofiar na przygotowanie paczek dla potrzebujących. Zebraliśmy 6735,58 zł co pozwoliło na przygotowanie paczek dla 60 rodzin. Bóg zapłać
  4. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Wszyscy, którzy uczestniczyli w Pasterce jutro po raz drugi mogą przyjąć komunię Św.
  5. We środę przypada drugi dzień świąt. Wspomnienie św. Szczepana. Msze św. odprawiamy według porządku niedzielnego.
  6. Kolekta z drugiego dnia świat przeznaczona jest na budujące kościoły                    w naszej diecezji. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
  7. Wizyty duszpasterskie w naszej parafii rozpoczniemy we czwartek 27 grudnia. Plan kolęd zamieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii, w Biuletynie oraz w gablocie przed kościołem. W dzień powszedni kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00 w sobotę o 14.00 a w niedzielę o godz. 14.30.