1. W środę przypada dzień 1 maja.  Nie jest to uroczystość kościelna. Msze św. jak w dni powszednie o godz. 8.00 i 18.00.

2. Nabożeństwa majowe  odprawiać będziemy w dni powszednie  po Mszy św. o godz. 8.00 i o 17.30.

3. W piątek 3 maja uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, Głównej Patronki Polski. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego. O godz. 12.00 na Rynku Staromiejskim Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Toruńskiego Andrzeja Suskiego.

4. W I sobotę miesiąca tradycyjnie o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski.

5. Już po raz XIII młodzież z całej Polski spotka się na Polach Lednickich. Spotkanie odbędzie się w sobotę 1 czerwca. Nasza parafia organizuje wyjazd do Lednicy. Koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym

6. Zapraszamy na pielgrzymkę  do Sanktuariów w Fatimie i Lourdes od 9 października. Zapisy i informacje w biurze parafialnym.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza Niedzielę a w niej artykuły „Co to znaczy Kościół ubogi”; „Człowieczy los Anny German” oraz wiele innych ciekawych informacji.