1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 przy kapliczce Matki Bożej w ogrodzie oraz o godz. 17.30 w kościele.
  3. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na pokrycie kosztów ostatnich parafialnych inwestycji oraz dalsze prace w naszej parafii. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na ten cel.
  4. V Toruński Marsz Rotmistrza Pileckiego odbędzie się w najbliższą sobotę 9 maja. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 12.00 w kościele garnizonowym, a następnie przemarsz do Pomnika Żołnierzy Wyklętych.
  5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy także dzień solidarności z cierpiącymi z powodu trzęsienia ziemi w Nepalu. Po Mszach św. przed kościołem będzie można złożyć swoją ofiarę na ten cel. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki w liście do biskupów diecezjalnych napisał: „Kościół Katolicki w Polsce pragnie okazać konkretny znak solidarności z ofiarami żywiołu. Potrzebna jest zarówno modlitwa, jak też wsparcie osób poszkodowanych, w tym szczególnie pomoc dla wszystkich cierpiących w szpitalach pozbawionych podstawowych środków medycznych” .
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat Niedziela.
  7. W tym tygodniu odeszli do wieczności śp. Stanisław Wendt, 65, zam. przy ul. Lelewela oraz śp. Teresa Gabryszewska, l. 85, zam. przy ul. B. Głowackiego. Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie….