OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień. 
  2. W poniedziałek przeżywamy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
  3. Przeżywamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.00 przed figurą Matki Bożej w naszym ogrodzie, oraz o 17.30 w kościele. W niedzielę nabożeństwo majowe odprawiamy o godz. 17.30.
  4. W piątek na godz. 18.45 do salki zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie wspólnoty młodzieżowej. 
  5. W sobotę przypada trzynasty dzień miesiąca. W tym dniu o godz. 17.30 odmówimy różaniec fatimski w kościele, a po Mszy św., procesyjnie udamy się do ogrodu przed figurę Matki Bożej i odmówimy litanie loretańską. 
  6. Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza w sobotę 1 lipca na pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Koszt 65 zł. Szczegóły na plakacie w gablocie oraz na stronie internetowej parafii.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer
    Tygodnika Katolickiego Niedziela. Do nabycia też jest płyta z pieśniami maryjnymi w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego pt. „ Matko Chrystusa”. Znajdziemy tam pieśni maryjne, które mogą pomóc nam modlitewnie przeżyć miesiąc maj. Płyta stanowi cegiełkę na potrzeby naszej parafii. Do nabycia u Panów kościelnych pod chórem, w zakrystii i u p. Hanny na chórze. Bóg zapłać.