OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.00 przed figurą Matki Bożej w naszym ogrodzie oraz o 17.30 w kościele. W niedzielę nabożeństwo majowe odprawiamy o godz. 17.30.
  3. W poniedziałek 16 maja przeżywamy święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
  4. W przyszłą sobotę w naszej parafii przeżywać będziemy Uroczystość  I Komunii Św. Naszą modlitwą otoczmy dzieci przystępujące do tego Sakramentu oraz ich rodziców.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Katolickiego Niedziela. Do nabycia też jest płyta z pieśniami maryjnymi w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego pt. „ Matko Chrystusa”. Znajdziemy tam pieśni maryjne, które mogą pomóc nam modlitewnie przeżyć miesiąc maj. Płyta stanowi cegiełkę na potrzeby naszej parafii. Do nabycia u Panów kościelnych pod chórem, w zakrystii i u p. Hanny na chórze.