OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Dzisiaj o godz. 11.30 podczas Mszy św., dzieci, które rok temu przyjęły komunie św. będą przeżywały rocznicę tego wydarzenia.
  3. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 oraz o godz. 17.30.
  4. W dniach 19-21 maja odbędzie się pielgrzymka dziękczynna za kanonizację św. Jana Pawła II. Osoby wyjeżdżające na pielgrzymkę po Mszy św. w zakrystii mogą odebrać program pielgrzymki. Wyjazd jutro o godz. 7.00 sprzed kościoła.
  5. W czwartek 22 maja o godz. 18.40 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny w Toruniu w ramach kolejnego Spotkania z Biblią, konferencje nt. „Moje człowieczeństwo, moje kapłaństwo z Biblią” wygłosi ks. Sylwester Dober, wieloletni wikariusz naszej parafii, moderator kręgów Domowego Kościoła.
  6. W najbliższą środę wyjątkowo nieczynne będzie biuro parafialne.
  7. Nasza parafia w dniu 7 czerwca organizuje wyjazd na Lednicę. Szczegółowe informacje u ks. Dawida.
  8. Kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego, odbędzie się w piątek 23 maja w salce parafialnej po Mszy św. o godz. 18.00.
  9. Wszystkich przygotowujących się do zawarcia Sakramentu Małżeństwa zapraszamy na Kurs Przedmałżeński, który odbędzie się w parafii pw. św. Antoniego na toruńskich Wrzosach. Rozpoczęcie 30 maja o godz. 19.00.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela.
  11.  Z naszej wspólnoty do wieczności odeszli: śp. Krystyna Grabowska, l.66, zam. przy ul. Młodzieżowej; śp. Genowefa Karasiewicz, l. 82, zam. przy ul. B. Głowackiego. Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie…