1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Zapraszamy na nabożeństwo majowe, które odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 przy figurze Matki Bożej w Ogrodzie oraz o 17.30 w kościele.
  3. W poniedziałek i wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania.
  4. Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza n pielgrzymkę do Gietrzwałdu dnia 6 lipca br. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie internetowej.
  5. W przyszła sobotę odbędzie się uroczystość I Komunii Św. dla uczniów uczęszczających do Szkoły Butterfly.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela oraz naszego parafialnego Biuletynu.