1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Zapraszamy na pielgrzymkę samolotową do Włoch na kanonizację Matki Teresy z Kalkuty. Szczegółowy program można odebrać w biurze parafialnym, zakrystii. Jest także umieszczony na stronie internetowej.
  3. W poniedziałek 25 kwietnia przeżywamy święto św. Marka, Ewangelisty.
  4. Odpowiadając na prośbę Ojca Świętego Franciszka Biskup Toruński zarządził przeprowadzenie w niedzielę 24 kwietnia 2016 roku specjalnej zbiórki do puszek na pomoc humanitarną dla mieszkańców Ukrainy. Konflikt na Ukrainie trwa od listopada 2013 roku. W wyniku trudnej sytuacji wielu mieszkańców Ukrainy zostało pozostawionych bez pomocy i środków do życia. Gospodarstwa domowe zmagają się z ogromnymi problemami związanymi z pozyskaniem żywności, której ceny lawinowo rosną. Dodatkowo rodziny wielodzietne, z osobami starszymi i niepełnosprawnymi lub te, w których nie ma mężczyzn, mają szczególny problem z uzyskaniem pomocy. Ojciec Święty liczy, że wspólnoty parafialne w duchu braterskiej miłości wielkodusznie odpowiedzą na Jego apel. Po Mszach św. można złożyć ofiarę na ten cel. Bóg zapłać.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela.