1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy opieki Matki Bożej Zwycięskiej  na nadchodzący tydzień.
  2. Dzisiaj po Mszach św. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadzi zbiórkę do puszek na przygotowanie paczek świątecznych dla ubogich parafian. W czwartek 11 kwietnia o godz. 18.00.  zapraszamy darczyńców i obdarowanych na Mszę św. Następnie w salce zostaną wydane paczki.
  3. W przyszłą niedzielę, przeżywamy Niedzielę Palmową. W tym dniu na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. oraz ich rodziców. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  4. Przez cały okres Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W piątek 12 kwietnia odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii. Nie będzie Drogi krzyżowej o godz. 16.30. Po mszy św. o godz. 18.00 wyruszymy na ulice naszej parafii odprawiając nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Ze względu na trwające prace remontowe na ulicach naszej parafii trasę Drogi Krzyżowej podamy w tygodniu. W niedziele o godz. 17.00 odprawiamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Osoby, które codziennie pragną odprawiać nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.00.
  5.  Ofiary na kwiaty do dekoracji kościoła na święta  oraz materiały dekoracyjne możemy składać do skarbonki   z napisem „Ofiara na kwiaty”.
  6. W piątek 12 kwietnia odbędzie się tradycyjnie nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami toruńskiej Starówki. Nabożeństwu przewodniczył będzie ks. bp Wiesław Śmigiel. Początek o godz. 17.00 w kościele garnizonowym, następnie procesyjne przejście do Katedry św. Janów, gdzie o godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza św. na zakończenie nabożeństwa.
  7. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Za złożone ofiary składamy Bóg Zapłać.
  8. Niedzielę Palmową w diecezjach na całym świecie obchodzony będzie Światowy Dzień Młodzieży. Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Toruńskiej zaprasza młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z duszpasterzami, katechetów, harcerzy i wszystkich młodych naszej diecezji, aby młodzieńczy entuzjazm i radość wiary dzielić razem z ks. bp. Wiesławem Śmiglem. Rozpoczęcie o godz. 14.00 przy kościele oo. Paulinów na Rubinkowie III.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedziela oraz parafialny Biuletyn