1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, przeznaczymy je na realizację parafialnych inwestycji. W ogrodzie ustawiliśmy już nowe ławki.
  3. W przyszłą niedzielę przeżywamy Niedzielę Palmową. Została ona ogłoszone przez św. Jana Pawła II Światowym Dniem Młodzieży. W tym dniu w katedrze toruńskiej o godz. 12.30  ks. Bp Andrzej Suski odprawi Mszę św. w intencji młodzieży, a o godz. 14.00 w Tumulcie przy Rynku Nowomiejskim, odbędzie się koncert Magdaleny Frączek.
  4. Dzisiaj i w Niedzielę Palmową dzieci ze scholki parafialnej, będą rozprowadzać własnoręcznie wykonane palmy i ozdoby świąteczne. Doceńmy trud i pracę najmłodszych. Ofiary zebrane ze sprzedaży przeznaczone są na wakacyjny  wypoczynek.
  5. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy w poniedziałek, wtorek i środę  na godz. 18.40 do kościoła na spotkanie formacyjne.
  6. We wtorek 15 marca o godz. 16.00 odprawimy Mszę św. w intencji osób korzystających z pomocy charytatywnej i ofiarodawców. Następnie w salce będą wydawane paczki.
  7. Przez cały okres Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W niedziele o godz. 17.00 odprawiamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a  w piątki Drogę Krzyżową. Dla dorosłych – w łączności z Mszą św. o godz. 18.00, dla dzieci – o godz. 16.30. Wszystkich, którzy pragną codziennie wspólnie odprawiać nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w dni powszednie po Mszy św. godz. 8.00. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  8. W poniedziałek o godz. 18.00 w salce parafialnej odbędzie się próba Zespołu Młodzieżowego.
  9. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy na próbę scholki.
  10. W najbliższy piątek odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami Starego Miasta. Początek o godz. 17.00 w kościele garnizonowym, a zakończenie  w toruńskiej Katedrze.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy nowy numer Niedzieli.
  12. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Ryszard Kolendo, l. 81, zam. przy ul. Rolniczej.